Сабақтың тақырыбы 2-сынып Атасы мен немересі. Қайрат Жұмағалиев. Кім ойлап тапқан? 3-сынып



бет1/2
Дата17.12.2020
өлшемі57.48 Kb.
түріСабақ
  1   2

Ұзақ мерзімді жоспардың тарауы:

Жақсыдан үйрен,жаманнан жирен



Ұзақ мерзімді жоспардың тарауы:

Жақсыдан үйрен,жаманнан жирен



Күні

14.10.2020 ж

Мұғалімнің аты-жөні:

Тапалова Б.Т.

Пәні

Әдебиеттік оқу

Сынып

2-3

Қатысқандар саны:

Қатыспағандар саны:

Қатысқандар саны:

Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы

2-сынып

Атасы мен немересі. Қайрат Жұмағалиев.Кім ойлап тапқан?

3-сынып:

Батырлар жыры.Қобланды батыр.



Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме)

2.1.3.1 - күнделікті өмірде кездесетін жағдаяттарға байланысты сөйлеу мәдениетін сақтап, диалогке қатысу

2.2.6.1 - кейіпкердің сыртқы келбетін сипаттау, мінез-құлқы мен іс-әрекетін бағалау

3.1.5.1 өз ойы мен сезімін көркем-бейнелі сөздерді қолдана отырып,жеткізу.

Сабақ мақсаттары

Барлығы:__Сөйлеу_мәдениетін_сақтайды.__Көбі'>Барлығы:

Сөйлеу мәдениетін сақтайды.

Көбі:кейіпкердіңсыртқы келбетін сипаттайды.

Кейібірі: кейіпкердің мінез-құлқы мен іс-әрекетін бағалай алады.

Барлығы:

1 өз ойы мен сезімін көркем-бейнелі сөздерді қолдана алады.



Көбі: Жырдың негізгі ойын аша алады

Кейбірі: Сыни тұрғыдан ойын жеткізе алады.

Бағалау критерийлері

Мәтін мен өлең мазмұнын түсіндіре алады.

Сұрақтарға жауап бере алады



Жырдың негізгі ойын аша алады

Сұрақтарға жауап бере алады.



Тілдік мақсаттар

Термин:

Аяқ


Термин:қыпшақ,қарысты,сүңгі,шәрі,

тақым


Сабақтың барысы

Сабақтың жоспарланған кезеңдері

Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет

Сабақтың басы

2 сынып

4сынып

  • Оқушылармен амандасу, түгендеу.

  • Сабаққа дайындығын тексеру.

  • Сыныпта жағымды психологиялық ахуал қалыптастыру.

Сабақтың басы

2 сынып

3 сынып

Үй тапсырмасын тексеру.

1)«Ата-ананы құрметтеу» мәтінді түсіндіру.

(бір-бірін бағалайды)

2)Сұрақ-жауап әдісі

3) Мақал-мәтелмен жұмыс.

Атаңа не қылсаң,алдына сол келер.

Мақалдың мазмұның ашу.Оқушылар өз ойымен бөліседі

Сабақтың тақырыбымен ,мақсатымен таныстыру.


Үй тапсырмасын тексеру.

1)Сұрақ-жауап әдісі.

2)Кесте толтыру

Бұрыннан білемін

Жаңа мәлімет








Сабақтың тақырыбымен ,мақсатымен таныстыру.


Сабақтың ортасы

Мұғалім басшылығымен орындалатын жұмыс

  1. Мәтінді оқу

  2. Өлеңді мәнерлеп оқу.

Дескриптор:

-Өлеңді мәнерлеп оқу.

-Сұраққа толық жауап беру.

5-тапсырма:

Өлеңдегі туған тіл деген тіркестерің орнына қазақ тілі деген сөзді қойып,мәнерлеп оқы.


Оқушының өздігінен орындайтын жұмысы.

  1. Автормен танысу.

  2. Суретпен жұмыс.

Мұғалім басшылығымен орындалатын жұмыс.

1)Жырды оқу.



Дескриптор:

Жырдың мазмұнын кестеге жазып түсіндіру.

2)Сөздік жұмыс: жазу,түсіндіру.



Сабақтың соңы

Қалыптастырушы бағалаудың тапсырмасы

2сынып бойынша тапсырманы ауызша түсіндіру.



Дескриптор:

-Кейіпкерлерге мінездеме береді

-Мәтіннін негізгі ойын айтады.


Қалыптастырушы бағалаудың тапсырмасы

Өз бетімен жазбаша жұмыстанады.



Дескриптор:

-Өлеңді қатессіз өз бетімен оқиды.

-Мәтіннен қажетті ақпаратты анықтайды.


Кері байланыс


«3-2-1» әдісі ауызша айтады.

-Бүгінгі сабақтан алған 3 маңызды ақпарат;

-Бүгінгі сабақта қиындық тудырған 2 аспекті.

-Бүгінгі сабақта ұнаған 1 іс-әрекет.



«3-2-1» әдісі жазбаша түсіндіреді.

-Бүгінгі сабақтан алған 3 маңызды ақпарат;

-Бүгінгі сабақта қиындық тудырған 2 аспекті.

-Бүгінгі сабақта ұнаған 1 іс-әрекет.










Саралау – Сіз қандай тәсілмен көбірек қолдау көрсетпексіз? Сіз басқаларға қарағанда қабілетті оқушыларға қандай тапсырмалар бересіз?

Бағалау – Сіз оқушылардың материалды игеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлап отырсыз?

Денсаулық және қауіпсіздік техникасын сақтау










Оқушылардың партада дұрыс отыруын қадағалаймын.

АКТ-ны қолдану кезінде қауіпсіздік ережелері сақталады.



Сабақ бойынша рефлексия
Сабақ мақсаттары немесе оқу мақсаттары шынайы, қолжетімді болды ма?

Барлық оқушылар оқу мақсатына қол жеткізді ме? Егер оқушылар оқу мақсатына жетпеген болса, неліктен деп ойлайсыз? Сабақта саралау дұрыс жүргізілді ме?

Сабақ кезеңдерінде уақытты тиімді пайдаландыңыз ба? Сабақ жоспарынан ауытқулар болды ма және неліктен?


Бұл тарауды сабақ туралы рефлексия жасау үшін пайдаланыңыз. Сол бағандағы өзіңіз маңызды деп санайтын сұрақтарға жауап беріңіз.




Жалпы бағалау



Достарыңызбен бөлісу:
  1   2


©netrefs.ru 2019
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет