Фио победителя/призера мэвош победитель



бет1/19
Дата28.04.2016
өлшемі3.39 Mb.
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   19

Приложение




Предмет

Класс

№ ОУ

ФИО победителя/призера МЭВОШ

победитель/
призер

ФИО педагога подготовившего
победителя/призера МЭВОШ

1

Георгафия

8

МБОУ СШ № 1

Плылова Елизавета Васильевна

победитель

Вербицкая Елена Ивановна

2

Биология

7

МБОУ СШ № 1

Шубина Мария Сергеевна

победитель

Кузнецова Лидия Степановна

3

ОБЖ

9

МБОУ Гимназия № 3

Богданова Дина Владимировна

победитель

Кузнецов Сергей Васильевич

4

Физика

7

МБОУ Гимназия № 3

Кучерин Георгий Дмитриевич

победитель

Романенко Денис Алексеевич

5

Физика

10

МБОУ Гимназия № 3

Абакумов Яков Михайлович

победитель

Красильникова Ольга Игоревна

6

Обслуживающий труд

7

МБОУ Гимназия № 3

Сидорова Алиса Станиславовна

победитель

Таратина Елена Николаевна

7

Обслуживающий труд

8

МБОУ Гимназия № 3

Макарова Анна Александровна

победитель

Пуляева Галина Эдуардовна

8

Обслуживающий труд

9

МБОУ Гимназия № 3

Мерзлякова Юлия Сергеевна

победитель

Таратина Елена Николаевна

9

Обслуживающий труд

11

МБОУ Гимназия № 3

Хомякова Дарья Алексеевна

победитель

Пуляева Галина Эдуардовна

10

Технический труд

7

МБОУ Гимназия № 3

Новиков Алексей Викторович

победитель

Пономарёв Александр Николаевич

11

Информатика

8

МБОУ Гимназия № 3

Гридинарь Николай Игоревич

победитель

Кузнецова Валерия Викторовна

12

ИЗО

8

МБОУ Гимназия № 3

Мирошниченко Анна Алексеевна

победитель

Герасимовская Маргарита Евгеньевна

13

Русский язык

9

МБОУ Гимназия № 3

Новикова Анна Евгеньевна

победитель

Балина Наталья Анатольевна

14

Русский язык

10

МБОУ Гимназия № 3

Калинина Лидия Евгеньевна

победитель

Бережная Снежана Александровна

15

Астрономия

10

МБОУ Гимназия № 3

Третьякова Вероника Дмитриевна

победитель

Красильникова Ольга Игоревна

16

Французский язык

11

МБОУ Гимназия № 3

Кологреева Мария Александровна

победитель

Мартемьянова Любовь Александровна

17

Английский язык

7

МБОУ Гимназия № 3

Кучерин Георгий Дмитриевич

победитель

Шилова Надежда Николаевна

18

Литература

11

МБОУ Гимназия № 3

Туркова Арина Александровна

победитель

Пономарёва Ирина Петровна

19

МХК

10

МБОУ Гимназия № 3

Бахтина Марина Игоревна

победитель

Балина Наталья Анатольевна

20

МХК

9

МБОУ Гимназия № 3

Новикова Анна Евгеньевна

победитель

Балина Наталья Анатольевна

21

Математика

11

МБОУ Гимназия № 3

Пьянков Михаил Сергеевич

победитель

Суетина Елена Валентиновна

22

Физика

9

МБОУ Гимназия № 6

Ясько Вячеслав Петрович

победитель

Веверица Надежда Алексеевна

23

Право

8

МБОУ Гимназия № 6

Блинникова Дарья Андреевна

победитель

Уткин Владимир Анатольевич

24

Астрономия

9

МБОУ Гимназия № 6

Давыдов Ростислав Юрьевич

победитель

Веверица Надежда Алексеевна

25

Астрономия

11

МБОУ Гимназия № 6

Бабушкина Алина Константиновна

победитель

Галалюк Виолетта Владимировна

26

Английский язык

9

МБОУ Гимназия № 6

Гладьо Анна Алексеевна

победитель

Мельцев Евгений Владимирович

27

Английский язык

11

МБОУ Гимназия № 6

Поляруш Артём Игоревич

победитель

Клешинова Анна Борисовна

28

Немецкий язык

9

МБОУ Гимназия № 6

Широкая Амалия Вячеславовна

победитель

Шатровская Галина Германовна

29

Математика

9

МБОУ Гимназия № 6

Ясько Вячеслав Петрович

победитель

Сукова Надежда Иларьевна

30

Биология

11

МБОУ Гимназия № 6

Копылов Евгений Дмитриевич

победитель

Репина Алла Евгеньевна

31

Обществознание

10

МБОУ Гимназия № 6

Плаксина Екатерина Владимировна

победитель

Корыхалова Лариса Валентиновна

32

Литература

9

МБОУ СШ № 8

Порядина Дарья Дмитриевна

победитель

Панова Елена Владимировна

33

Немецкий язык

7

МБОУ СШ № 8

Тарасова Вероника Викторовна

победитель

Бородина Анна Владимировна

34

Обществознание

11

МБОУ СШ № 8

Воронцова Ирина Олеговна

победитель

Истомина Людмила Витальевна

35

Право

10

МБОУ СШ № 10

Савельева Алиса Михайловна

победитель

Тышлек Галина Михайловна

36

История

9

МБОУ СШ № 10

Кордумова Софья Алексеевна

победитель

Тархова Зинаида Александровна

37

История

10

МБОУ СШ № 10

Савельева Алиса Михайловна

победитель

Тышлек Галина Михайловна

38

Физическая культура

8

МБОУ СШ № 10

Садовский Николай Дмитриевич

победитель

Самодова Маргарита Анатольевна

39

МХК

11

МБОУ СШ № 10

Поткина Анастасия Вадимовна

победитель

Чиркова Ольга Леонидовна

40

Физическая культура

8

МБОУ СШ № 10

Шкультина Вероника Анатольевна

победитель

Самодова Маргарита Анатольевна

41

Литература

10

МБОУ СШ № 11

Пуртова Влада Сергеевна

победитель

Андреева Светлана Владимировна

42

Химия

8

МБОУ СШ № 11

Зашихин Ярослав Алексеевич

победитель

Килюшева Галина Викторовна

43

Биология

9

МБОУ СШ № 11

Орехов Александр Алексеевич

победитель

Жданова Наталья Вячеславовна

44

История

7

МБОУ ОШ № 12

Матвеева Юлия Станиславовна

победитель

Ильина Ольга Юрьевна

45

Обществознание

9

МБОУ ОШ № 12

Панфилова София Сергеевна

победитель

Ильина Ольга Юрьевна

46

Право

9

МБОУ СШ № 14

Анисимов Артур Александрович

победитель

Кукушкина Дарья Юрьевна

47

Немецкий язык

10

МБОУ СШ № 14

Шкулева Евгения Владиславовна

победитель

Петрова Фаина Николаевна

48

Немецкий язык

11

МБОУ СШ № 14

Бузунар Михаил Олегович

победитель

Петрова Фаина Николаевна

49

Обществознание

7

МБОУ СШ № 14

Дементьев Глеб Дмитриевич

победитель

Кукушкина Дарья Юрьевна

50

Физическая культура

10

МБОУ СШ № 17

Гаврилов Степан Андреевич

победитель

Вялых Виктор Николаевич

51

Георгафия

9

МБОУ СШ № 17

Васильев Антон Дмитриевич

победитель

Брюхова Ирина Владиславовна

52

Технический труд

9

МБОУ Гимназия № 21

Гневашев Федор Александрович

победитель

Сухарев Алексей Валентинович

53

История

11

МБОУ Гимназия № 21

Рыбакова Алина Сергеевна

победитель

Шевелёва Надежда Николаевна

54

Французский язык

7

МБОУ Гимназия № 21

Бакин Сергей Николаевич

победитель

Грицюк Любовь Леонидовна

55

Французский язык

8

МБОУ Гимназия № 21

Косогоров Даниил Андреевич

победитель

Станкевич Наталья Владимировна

Каталог: data -> 583
data -> Книга о человеческих достоинствах
data -> Программа дисциплины «уголовное право»
data -> Оқулық Астана, 2012 Қазақстан республикасының білім және ғылым министрлігі
data -> Меңдігүл Бұрханқызы Шындалиева
data -> «Қазіргі заман тарихын құжаттандыру орталығы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі Шығыс Қазақстан облыстық Абай атындағы әмбебап кітапхана
data -> Мұрағат ісі саласындағы мемлекеттік қызметтерді көрсету орындары Облыстардың, Астана, Алматы қалаларының жергілікті атқарушы органдарының мекенжайы
data -> МЕҢдігүл шындалиева қазақ очеркінің поэтикасы (монография)
data -> Шығыс Қазақстан облысының Семей аймағында 2012 жылы аталып өтілетін және еске алынатын


Достарыңызбен бөлісу:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   19


©netrefs.ru 2019
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет